DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ!

KWAS LAKTOBIONOWY

18.00 21.00 

Kwas laktobionowy jest alfa hydroksykwasem (AHA) otrzymywanym w procesie fermentacji naturalnych cukrów. Kwas mlekowy jest składnikiem naturalnego czynnika nawilżającego (NMF) skóry i zwiększa zatrzymywanie wilgoci w skórze. Jest również stosowany jako środek złuszczający w preparatach do odmładzania wyglądu skóry poprzez zachęcanie do zrzucania starych komórek powierzchniowych skóry.

SKU N/A Kategorie ,
Udostępnij

ZALECANE ZASTOSOWANIE:
Kwas laktobionowy rozcieńcz przed użyciem lub dodaj do swoich osobistych receptur. Typowy poziom użycia to 1-2,5% jako środek złuszczający i 0,2-1% jako regulator pH.
Przechowywać w temperaturze 5-30*C.

BEZPIECZEŃSTWO:

Nierozcieńczony kwas mlekowy powoduje podrażnienia i oparzenia skóry. Może powodować poważne uszkodzenia oczu. Nosić rękawice ochronne, ochronę oczu i twarzy.

Jeżeli dostanie się na skórę: umyć dużą ilością wody z mydłem.

Jeżeli dostanie się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.

W przypadku połknięcia: natychmiast wezwać OŚRODEK ZATRUĆ lub skontaktować się z lekarzem.

Składnik jest silnie kwaśny i może prowadzić do podrażnień i oparzeń skóry. Jeśli to nastąpi, zmniejszyć użycie. Jeśli podrażnienie utrzymuje się, przerwij stosowanie. Ten produkt zawiera alfa-hydroksykwas (AHA), który może zwiększyć wrażliwość skóry na słońce, a w szczególności możliwość wystąpienia oparzeń słonecznych. Stosuj krem z filtrem, noś odzież ochronną i ogranicz ekspozycję na słońce podczas stosowania tego produktu i przez tydzień po jego zakończeniu.

Informacje dodatkowe

Wielkość

100ml, 50ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „KWAS LAKTOBIONOWY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *