DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ!

ORGANICZNY OLEJEK PIOŁUNOWY

Olejek eteryczny z piołunu posiada różne właściwości terapeutyczne, od antybakteryjnych i przeciwutleniających po przeciwgrzybiczne i antyseptyczne.

SKU N/A Kategorie ,
Udostępnij

Olejek eteryczny z piołunu jest pozyskiwany metodą destylacji z parą wodną z rośliny Artemisia Annua. Olejek ma bursztynowy, żółto-brązowy kolor. Zapach jest silny i wyróżniający się, przypominający świeżo zebrane zioła. Olejek piołunowy jest znany od dziesięcioleci w Azji i jest integralnym składnikiem różnych przepisów ajurwedyjskich.

Olejek eteryczny z piołunu jest bardzo silny i skoncentrowany i powinien być używany z ostrożnością. Przed użyciem na skórę należy rozcieńczyć go w oleju bazowym o niskim stężeniu. Jego wewnętrzne zastosowanie nie jest zalecane.

Piołun z powodzeniem można łączyć z innymi olejkami eterycznymi – lawendowym, jaśminowym, cedrowym, rozmarynowym, szałwiowym.

KORZYŚCI:

Olejek piołunowy może z powodzeniem uczestniczyć jako składnik repelentów i środków owadobójczych ze względu na zdolność do odstraszania różnych owadów.

Olejek eteryczny z piołunu może działać jako miejscowy środek znieczulający.

Stosowany zewnętrznie poprzez masaż może łagodzić objawy takich schorzeń jak zapalenie stawów, siniaki, nerwobóle i reumatyzm.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Rozcieńczyć w oleju nośnym i stosować na bolące mięśnie i stawy.

Dodaj 2-3 krople do swojego środka odstraszającego owady DIY.

SKŁADNIKI:
Artemisia Annua (Wormwood) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Informacje dodatkowe

Wielkość

10ml, 5ml

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ORGANICZNY OLEJEK PIOŁUNOWY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *