DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ!

ORGANICZNY OLEJEK Z MIĘTY PIEPRZOWEJ 10ml

25.00 

6 w magazynie

Organiczny olejek z mięty pieprzowej jest skutecznie stosowany w celach zwiększenia koncentracji i podczas nauki do egzaminu, lub w celu zwiększenia wydajności pracy biurowej. Olejek z mięty pieprzowej stosowany jest w celu rozluźnienia w stanach stresu, niepokoju, bezsenności i depresji.

EAN: 3800219791853 SKU 010160057  Kategorie ,
Udostępnij

Organiczny olejek eteryczny z mięty pieprzowej otrzymywany jest w procesie destylacji parą wodną z rośliny Mentha Piperita. Jest on uznawany za jeden z najbardziej wszechstronnych olejków eterycznych na świecie.

Używany w aromaterapii, olejek z mięty pieprzowej zwiększa energię i poprawia koncentrację umysłową. Uważa się, że aromat tego olejku pomaga łagodzić bóle głowy i pozytywnie wpływa na dyskomfort żołądka.

Stosowany zewnętrznie, olejek z mięty pieprzowej działa ściągająco na skórę. Jego działanie chłodzące, a także właściwości antyseptyczne sprawiają, że jest on szczególnie przydatny w przypadku ran, otarć i stanów zapalnych skóry.

Stosowany w masażu, olejek z mięty pieprzowej może łagodzić skurcze mięśni. Uważa się również, że zmieszany z odpowiednią bazą (np. olejem kokosowym) i wtarty w kluczowe obszary skóry, może pomóc w gorączce, obniżając temperaturę ciała.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Rozpylaj olejek eteryczny z mięty pieprzowej, gdy chcesz zdezodorować przestrzeń lub gdy chcesz zwiększyć swoją czujność i poziom energii.

Rozcieńcz w oleju nośnym i zastosuj mieszankę na ukąszenia owadów lub użądlenia, aby złagodzić swędzenie i dyskomfort. Ta mieszanka jest również odpowiednia do łagodzenia niepokoju związanego z oparzeniami słonecznymi skóry.

Dodaj kilka kropli olejku z mięty pieprzowej do domowego serum lub do zwykłego kremu nawilżającego, jeśli chcesz skorzystać z właściwości ściągających olejku eterycznego. Pomoże on zamknąć pory i napiąć skórę.

Używaj mięty pieprzowej w swoich procedurach czyszczenia domu. Odkaża i dezodoruje otoczenie, pozostawiając świeży i żywy aromat.

SKŁADNIKI:
Mentha piperita (Peppermint) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Informacje dodatkowe

Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219791853

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ORGANICZNY OLEJEK Z MIĘTY PIEPRZOWEJ 10ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *