DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ!

ORGANICZNY OLEJEK Z RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ 4,3 ml

455.00 

5 w magazynie

Organiczny olejek z róży damasceńskiej

Pochodzący z naszego ekologicznego gospodarstwa bułgarski olejek różany (Rose Otto) otrzymuje się specjalną metodą destylacji, która pozwala na zachowanie biodynamicznej energii rośliny. Ze względu na wyjątkowe warunki klimatyczne i geologiczne okolicy, nasz olejek różany uważany jest za produkt najwyższej jakości o bardzo bogatej, niejednorodnej nucie zapachowej.

Wszystkie olejki eteryczne marki Alteya Organics mają najwyższą terapeutyczną klasę. Posiadają szereg najważniejszych certyfikatów dla produktów ekologicznych oraz certyfikat USDA Organics (najbardziej restrykcyjny certyfikat dla produktów ekologicznych na świecie).

EAN: 3800219790481 SKU 010170005 Kategoria
Udostępnij

ORGANICZNY BUŁGARSKI OLEJEK RÓŻANY USDA – ROSE OTTO

Organiczny bułgarski olejek z róży damasceńskiej (Rose Otto), otrzymywany w procesie destylacji z parą wodną posiada jeden z najcenniejszych i najbardziej wyrazistych zapachów. Olejek różany jest szeroko stosowany w przemyśle kosmetycznym i perfumeryjnym ze względu na swój złożony skład molekularny, właściwości lecznicze, upiększające i terapeutyczne, a także wielowarstwowy i głęboki zapach.

Olejek eteryczny z róży firmy Alteya posiada certyfikat organiczny zgodnie z surowymi normami USDA, National Organic Program. Nasze organiczne róże są uprawiane bez użycia pestycydów, herbicydów i innych szkodliwych dodatków.

Oferujemy naszym klientom jeden z najbardziej wykwintnych olejków eterycznych na świecie, destylowany parą wodną, certyfikowany przez USDA organiczny bułgarski olejek różany-Rose Otto, w 100% czysty, naturalny olejek, który nie zawiera żadnych pozostałości pestycydów ani herbicydów.

Skład: 100% ekologiczny olejek eteryczny z róży damasceńskiej (Rosa Damascena).

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ORGANICZNY OLEJEK Z RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ 4,3 ml”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *