DARMOWA DOSTAWA OD 150 ZŁ!

Róża Damasceńska sekretem zdrowej urody

Dolina Róż Bułgaria
Spis treści

Bułgaria znana jest na całym świecie  z produkcji najlepszej jakości różanego olejku eterycznego. Pochodzący bezpośrednio z rodzinnych gospodarstw różanych, nasz olejek różany jest uważany za najwyższej jakości o słodkim i głębokim wielowarstwowym zapachu. Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do ogólnej jakości tego cennego olejku.

Siedziba marki Alteya Organics znajdują się w sercu bułgarskiej Doliny Róż, znanej jako światowe centrum produkcji olejku różanego. Otoczona dwoma majestatycznymi górami – Bałkanicą i Średnią Górą – Dolina Róż uważana jest za miejsce o najlepszej strukturze gleby, wilgotności powietrza, zachmurzeniu i opadach dla uzyskania najszlachetniejszego olejku różanego na świecie. Specyficzne naturalne warunki geograficzne – łagodny klimat zimowy i korzystne temperatury w lutym i marcu, wysoka wilgotność powietrza w maju i czerwcu, a także piaszczysta gleba leśna przyczyniają się do produkcji nieporównywalnego w jakości olejku różanego.

Czynnikiem, który odgrywa istotną rolę w jakości olejku różanego jest metoda destylacji. Alteya skrupulatnie wybiera świeże kwiaty róży, które przechodzą przez specjalny proces destylacji, który w pełni zachowuje biodynamiczną synergię rośliny różanej. Jest on droższy i trudniejszy do przeprowadzenia w porównaniu z najczęściej stosowaną metodą destylacji, jednak zapewnia wyższą jakość olejku różanego klasy terapeutycznej.

Standard organiczny USDA

 Alteya Organics ciężko pracuje aby zapewnić, że tworzy produkty, które przewyższają produkty innych firm w naszej branży pod względem jakości, siły działania i korzyści. Inną kluczową cechą, która odróżnia Alteya od większości innych naturalnych i organicznych firm jest to, że przestrzegamy ścisłych standardów organicznych USDA. Mamy rygorystyczną politykę i procedury firmy, które zapewniają, że każdy pojedynczy element, który produkujemy, przechodzi szczegółową kontrolę jakości przez pracowników naszej firmy i, w stosownych przypadkach, przez laboratoria stron trzecich. Jesteśmy zaangażowani w rozwój naszej firmy poprzez dostarczanie najwyższej jakości, bezpiecznych dla środowiska i organicznych produktów do pielęgnacji skóry i ciała, jak również składników do aromaterapii, aby zaspokoić potrzeby naszych klientów.

Surowe składniki

Jakość i właściwości terapeutyczne olejków eterycznych lub wód kwiatowych zależą w dużej mierze od jakości roślin organicznych, techniki destylacji i właściwego przechowywania. Dlatego też kontrola jakości odbywa się na kilku różnych poziomach. Po pierwsze, kwiaty organiczne są ręcznie zbierane i skrupulatnie selekcjonowane, aby spełniały wymagane kryteria jakości. Aby osiągnąć najwyższą jakość, świeży materiał roślinny jest następnie natychmiast transportowany do destylarni, gdzie od razu rozpoczyna się proces destylacji. Po drugie, zatrudniamy znanych ekspertów, którzy stale ulepszają naszą technikę destylacji, aby zapewnić, że zachowamy cenne właściwości terapeutyczne rośliny. Każdy etap procesu destylacji jest ściśle monitorowany w celu zapewnienia maksymalnej jakości. Każde wyjście jest szeroko testowane, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość. W końcu, gdy olejek eteryczny lub destylat jest gotowy, trafia do wyznaczonego przez rząd laboratorium w celu ostatecznej oceny i certyfikacji. Dzięki temu każda partia wyprodukowanego olejku eterycznego lub wody kwiatowej jest sprawdzana pod kątem czystości i jakości przy użyciu analizy chromatografii gazowej o wysokiej rozdzielczości i testów laboratoryjnych.

Organiczna pielęgnacja skóry

Nasze organiczne produkty do pielęgnacji skóry i ciała  przechodzą szczegółowe testy. Doskonała jakość zaczyna się od doskonałych składników. Nasz zespół naukowców sprowadza do testów setki roślin z naszych gospodarstw ekologicznych i od innych dostawców organicznych. Każdy składnik, który wchodzi w skład prodmusi spełniać surowe kryteria jakości. Nigdy nie używamy parabenów, petrolatum, parafiny, barwników, oleju mineralnego i innych chemicznych środków konserwujących. Nasze formuły są szeroko badane i testowane klinicznie pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności.

Udostępnij:

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Spis treści
Zobacz także